Меблi для кiмнати пiдлiтка

Меблi для кiмнати пiдлiтка

Ситуація з вибором меблів останнім часом помітно покращилася. На заміну старому секретеру і бабусиному комоду прийшли багатофункціональні, практичні, а найголовніше – різноманітні меблі. Під останнім мається на увазі величезний спектр дизайнерських рішень, починаючи від класичних, або точніше сказати більш стриманих варіантів, і закінчуючи межею Вашої фантазії.

Термін “підліткові меблі” об’єднує в собі багато чого: місце для відпочинку, робоче місце і деякий ігровий простір. При цьому і вимог до неї багато. Так, наприклад, спальне місце не повинно бути занадто твердим або м’яким, а робоче місце має бути багатофункціональним.

Інше питання – стиль. Перш за все, в кімнаті повинно приємно знаходитись дитині – це його оплот і фортеця. Добре продуманий варіант для підлітка включає в себе значну частину вільного простору, де зможуть відпочивати і він, і його друзі.

Колір меблів може обрадувати Вас всіма кольорами веселки. Тут можна дозволити собі помріяти. Такого роду меблі дозволяють використовувати неординарні колірні рішення, наповнені контрастами і феєрверками відтінків.

Не забудемо і про якість матеріалів, з яких складаються меблі. Головний принцип тут – все, що може бути забруднено чаєм, соком, фломастером, фарбами, має легко витиратися і митися.

Купуючи меблі своїй дитині, не забудьте про вік. Адже гарнітур – це не кросівки на один сезон. Добре підібраний комплект прослужить Вам протягом, як мінімум, 5 років. Сьогодні Вашій дитині – 5 років, а через декілька років – це майже доросла людина. Тому, засновувати свій вибір треба на тому, як довго вибрана Вами мебля залишиться актуальною, колірна палітра не набридне, а положення предметів не викличе туги.

Також деякі предмети в кімнаті з часом можуть помінятися – розкладний диван замість ліжка, туалетний стіл замість величезного плюшевого ведмедя, можливо, знадобиться шафа побільше. Все це варто врахувати при покупці гарнітура або стінки. Все має гармоніювати один з одним не тільки за кольором, але і за розміром.

Каменем спотикання для батьків залишається також питання про гармонію обраної кімнати в загальному стилі будинку, квартири. Нерідко саме це стає причиною суперечок і розбіжностей, оскільки запропонована сьогодні мебля рясніє розмаїттям варіантів за стилем і якістю.

Это может быть интересно

Добавить комментарий