Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Полезное

Как обеспечить ребенка здоровым питанием

Раздел: Полезное

Не существует такого продукта питания, белки которого содержали бы аминокислоты в количествах и соотношениях, необходимых для организма человека. Нужный организму состав аминокислот можно обеспечить только разнообразием продуктов питания.

Дата: 09.06.2015

Детская одежда. Правила выбора домашней одеждыю

Раздел: Полезное

Зачастую, можно заметить, что малыши большую часть времени проводят в доме, по крайней мере, большую, чем на улице. Именно для этого, необходимо уделить особое внимание выбору качественной домашней одежды для ребенка.

Дата: 21.05.2015

Переваги і недоліки надувних меблів

Раздел: Полезное

При організації житлового простору величезне значення має вибір меблів. Адже її призначення не тільки в тому, щоб бути прикрасою інтер'єру, але і в тому, щоб виконувати ту чи іншу функцію, служити певним цілям.

Дата: 28.04.2015

Яндекс проиндексировал потребительские приоритеты для детской мебели

Раздел: Полезное

В марте 2015 года компания Яндекс анонсировала анализ запросов о мебели в своих поисковых системах за предыдущий месяц. Наиболее часто пользователей интересует детская мебель. Результаты оказались очень интересными.

Дата: 21.03.2015

Больше дизайна хорошего и разного

Раздел: Полезное

Тенденции в современной сфере производства детской мебели. Куда привезут своих владельцев детские кроватки. Уникальную детскую мебель купить не просто, а совершенно просто.

Дата: 22.01.2015

Загальні рекомендації по формуванню правильної постави у дитини

Раздел: Полезное

Для формування у дитини правильної постави необхідно створити умови для гармонійного розвитку її організму. Це стосується не тільки інтелектуального, але й фізичного розвитку. Природно, слід виключити всі чинники, що негативно впливають на опорнодвигательного апарат зростаючого організму.

Дата: 10.12.2014

Вікові особливості формування правильної постави

Раздел: Полезное

Постава в дитячому віці дуже нестійка в силу особливостей зростаючого організму. Тому досить часто розвиваються її порушення. Дефекти постави у дітей небезпечні ще й тим, що при них відбувається розлад функціонування багатьох органів і систем, яке може призвести навіть до захворювань.

Дата: 10.12.2014

Формування правильної постави у дитини

Раздел: Полезное

На формування постави у дитини впливає досить багато факторів. Умовно їх можна розділити на дві великі групи: внутрішні (фактори самого організму дитини) і зовнішні (діючі на дитячий організм ззовні).

Дата: 10.12.2014

Правильна постава

Раздел: Полезное

Правильною поставою вважається звична поза людини, яку він приймає без зайвого напруження. Це найкраще положення частин тіла людини, при якому досягається збереження рівноваги і правильне функціонування всіх органів і систем. Таким чином, хороший фізичний розвиток і повноцінне здоров'я можливі лише при правильній поставі.

Дата: 10.12.2014

Правильна постава. Як врятувати дитину від сколіозу

Раздел: Полезное

При вихованні дітей батьки переважну частину часу витрачають на те, щоб смачно нагодувати і красиво одягнути своїх чад. Якась частина йде на інтелектуальний розвиток - дуже модні розвиваючі та музичні школи. Деякі батьки намагаються долучати своїх дітей до спортивних секцій та танцям. Але не багато приділяють час поставі дитини. Вважається, що вона формується сама собою. А в школі про все подбають і все проконтролюють вчителя.

Дата: 10.12.2014