Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Детская комната

Здесь размещаются статьи, обзоры и рекомендации по планированию детской комнаты, размещению мебели, эргономики и просто полезные советы для родителей обустраивающих детски уголок. 

Интерьер комнаты для мальчика-подростка

Раздел: Детская комната

Когда сын подрастает, родители сталкиваются с проблемой переоформления детской. Ничто не должно напоминать о том, что раньше эта комната была предназначена для малыша. Часто получается так, что после ремонта комната мальчика превращается в безликое, хотя и хорошо оборудованное помещение. Как же декорировать комнату, чтобы учесть и присутствие столь желанного вами стиля и пристрастия вашего сына?

Дата: 28.09.2015

Загальні моменти безпеки дитячих меблів

Раздел: Детская комната

Процес виготовлення безпечних дитячих меблів вимагає особливого підходу, яких багато виробників абсолютно не дотримуються, оскільки їх виробничі процеси налаштовані на створення меблів для дорослих. Дитячі меблі це не те ж саме, що меблі для дорослих тільки в зменшених розмірах. Для правильного розвитку та відпочинку дитини необхідно врахувати безліч чинників, які лише в сукупності дадуть бажаний ефект.

Дата: 04.05.2015

Помилки під час вибору дитячих меблів.

Раздел: Детская комната

Як не помилитися і вибрати те, що підійде саме вашій дитині, в конкретну дитячу кімнату, обмежену певним метражем? Ми зробили для вас добірку найбільш поширених помилок - їх неможливо передбачити при покупці, але вони дають знати про себе знати вже в перший рік.

Дата: 04.05.2015

Меблi для кiмнати пiдлiтка

Раздел: Детская комната

Термін "підліткові меблі" об'єднує в собі багато чого: місце для відпочинку, робоче місце і ігровий простір. При цьому і вимог до неї багато. Так, наприклад, спальне місце не повинно бути занадто твердим або м'яким, а робоче місце має бути багатофункціональним - оскільки дітлахи змушують нас впихнути в одну кімнату всю існуючу комп'ютерну техніку.

Дата: 04.05.2015

Як оформити дитячу кімнату для хлопчика

Раздел: Детская комната

Дитячі меблі для хлопчика повинні бути в першу чергу функціональної, зручною, суворої, акуратною. Оформлення кімнати хлопчика - це процес, який вимагає особливої уваги, оскільки, створюючи інтер'єр, ви починаєте прищеплювати дитині смак.

Дата: 28.04.2015

Рулонные шторы в детской комнате

Раздел: Детская комната

Родители всегда стараются как-то по-особенному создать интерьер в детской комнате: более светлый, яркий, сказочный и комфортный. Продумывается любая, даже не значительная деталь. Это относится и к такому важному атрибуту детской как шторы.

Дата: 26.03.2015

Правильні дитячі меблі

Раздел: Детская комната

Переваги вірно підібраних меблів для дітей не втомлюються перераховувати лікарі-педіатри. Правильна постава не просто гарно виглядає, вона безпосередньо впливає на здатність дитини зосередитися і сприяє здоров'ю, правильному розвитку.

Дата: 29.01.2015

Правильна дитяча кімната

Раздел: Детская комната

Дитина потребує любові набагато більше, ніж в комфорті. Але не менш важливо для зростаючого людини розуміння дорослих. "Правильна" дитяча кімната здатна взаємодіяти з дитиною, розвиватися і змінюватися разом з ним.

Дата: 29.01.2015

Планування дитячої кімнати

Раздел: Детская комната

Дитячі кімнати, як правило, маленькі кімнати в будинку. Саме тому при виборі меблів для ваших дітей необхідно вибирати краще, з того що ви знайдете, меблі, яка зробить її зручною.

Дата: 29.01.2015

Облаштування дитячої кімнати

Раздел: Детская комната

І ось у вашої дитини, нарешті, з'явилася своя кімната. І можливість її облаштувати так, як хочеться вам і малюкові. Що радять з цього приводу фахівці?

Дата: 29.01.2015