Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Компьютерная мебель

Мебель для компьютеров, мебель для ноутбуков, компьютерная мебель, особенности мебели для компьютера.

Cтеклянная мебель

Раздел: Компьютерная мебель

На сегодняшний день прекрасной заменой простой деревянной мебели или мебели из МДФ могут стать изделия из зеркал и стекла. Подобная мебель обладает оригинальными качествами, прекрасными эксплуатационными характеристиками и широким спектром применения в дизайне интерьеров.

Дата: 14.08.2015

Кутовий стіл для комп'ютера

Раздел: Компьютерная мебель

Кутовий комп'ютерний столКомпьютер став невід'ємною частиною нашого життя, він є практично у кожної людини і вдома і в офісі. Для повноцінної роботи важливо не тільки купити хорошу техніку, але і встановити її належним чином. Крім того, завжди хочеться щоб комп'ютерний стіл не займав багато місця і відповідав загальному стилю обстановки кімнати.

Дата: 04.05.2015

Комп'ютерний стіл, як самостійний предмет меблів

Раздел: Компьютерная мебель

Комп'ютерний стіл, як самостійний предмет меблів, встановити який можна і в офісі, і вдома. Зрозуміло, можна використовувати як стіл для комп'ютера і звичайний обідній стіл, але рано мул пізно Ви зрозумієте, що дана думка була великою помилкою, тому, що робота на комп'ютері припускає використання різної допоміжної оргтехніки, а також компакт-дисків, дискет, паперів і карт пам'яті.

Дата: 04.05.2015

Скляні комп'ютерні столи

Раздел: Компьютерная мебель

Одним з найважливіших факторів, які ви могли б можливо зробити у вашому домашньому офісі - це правильно вибрати комп'ютерний стіл, який буде акцентувати всю кімнату.

Дата: 27.01.2015

Вибираємо комп'ютерні стіл і стілець

Раздел: Компьютерная мебель

Вибір комп'ютера - процес кропіткий. А отримавши бажане, виникає ще одна проблема - куди це поставити? Взагалі, комп'ютер може розташуватися де завгодно: на кухонному столі, на підвіконні ... навіть на пральній машині! Однак після пари-трійки годин, проведених у монітора в напруженому стані, думка про покупку спеціальних комп'ютерних столу і стільця вже не покине вас.

Дата: 10.12.2014

Скляний комп'ютерний стiл

Раздел: Компьютерная мебель

Скляний Комп'ютерний стіл є економічним. Це стає головною причиною, чому люди, як правило, вибирають певні продукти. Будь ласка, пам'ятайте, що дешева ціна на вироби не завжди означає, що вони низької якості. Ви можете отримати хороший ресепшн якості за доступною ціною. Базова ціна скла в якості основного матеріалу не дуже дорога. Головне значення з приводу цього матеріалу є те, що він може принести враження, як шматок дорогого матеріалу.

Дата: 06.11.2014

Комп'ютерний стiл для школяра

Раздел: Компьютерная мебель

Комп'ютерний стіл, на якому розташовується комп'ютер, і за яким працює- грає дитина, повинен відповідати необхідним вимогам і бути зручним для роботи.

Дата: 06.11.2014

Склянi комп'ютернi столи - все прозоро!

Раздел: Компьютерная мебель

Компанія Гудвін, що спеціалізується на продажу меблів, готова запропонувати жителям Києва та всієї України відмінну альтернативу стандартним рішенням цієї проблеми - скляні комп'ютерні столи. Легкі, витончені, надійні, вони мають масу переваг в порівнянні зі стереотипними нашому баченню виробами подібного призначення. В першу чергу потрібно відзначити їх дизайн і витонченість, яке вони надають кімнатам. Скляні столи вписуються практично в будь-який інтер'єр завдяки прозорості стільниці та АЖУР тонких срібних ніжок. Вони можуть задавати або підтримувати загальний стиль приміщення, не утворюючи затінених зон

Дата: 06.11.2014

Кожному комп'ютеру - iндивiдуальний стiл

Раздел: Компьютерная мебель

Для роботи на комп'ютері звичайна офісна меблі не підходить з багатьох причин, в той час як спеціалізований комп'ютерний стіл призначений саме для того, щоб максимально оптимізувати робочий простір, забезпечити високу ергономіку і зручність людині, яка сидить за цим столом.

Дата: 06.11.2014