Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Робота на портативному комп'ютері не на робочому місці.

Якщо ви не прив'язані до стаціонарного робочого місця, але виконуєте більшу частину своєї роботи на комп'ютері в дорозі, малюнок 9 ілюструє деякі з причин втоми, болів і поганого кровообігу. Хоча становище користувача комп'ютера в цьому прикладі, можливо, і виглядає зручним, ми знаємо, що воно не забезпечує опору, яка потрібна користувачу протягом довгого періоду часу.

Стіл для ноутбука - запорука комфорту

Тепер зверніть вашу увагу на малюнок 10, сценарій, ідентичний розглянутому вище, і згадайте зроблену раніше твердження про те, що здоровий глузд і творчий підхід відіграють важливу роль у використанні ноутбуків; якщо ви будете пам'ятати, як прийняти нейтральне положення, ви почнете помічати оточуючі вас предмети, здатні створити майже ідеальні робочі умови.

Стіл для ноутбука - запорука комфорту

Пам'ятайте також, що принципи ергономічного рівняння залишаються незмінними, вам потрібно тільки докласти трохи зусиль для їх застосування в конкретних умовах.

У загальному випадку, кращий спосіб компенсувати неповноцінну ергономіку ноутбука полягає в підключенні окремих пристроїв виводу / вводу: плоского дисплея, клавіатури і миші стандартних розмірів. Ці периферійні пристрої легко можна розташувати згідно керівним ергономічним принципам. Але оскільки скрізь носити з собою додаткове обладнання непрактично, то неминучий деякий компроміс - або в плані огляду, або в плані введення даних. Ось деякі поради щодо використання портативного комп'ютера в польових умовах без наявності столу:
Розташуйте ноутбук на плоскій поверхні для забезпечення стійкості і захисту ваших ніг від тепла, що виділяється процесором.

Швидкозшивач з 3 кільцями, поміщений подноутбук, забезпечує негативний нахил для роботи з клавіатурою і створює зручну опору для підстави.

Використання нековзаючої підкладки (наприклад, гумового килимка) запобігає зісковзування обладнання; турбота про утримання дорогого комп'ютерного обладнання в рівновазі викликає непотрібні відволікання і напругу.

Застосування ноутбука в парі з док-станцією є відмінною стратегією для людей, що використовують комп'ютер поперемінно в постійній (на роботі чи вдома) і тимчасової (відрядження / Інтернет-кафе) обстановці.

Знайти правильну відстань досяжності для пристроїв введення не складно: лікті повинні розташовуватися близько до боків тулуба користувача, верхня частина руки розташована вертикально або подана злегка вперед від вертикалі.

Дата: 15.10.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://goodwin.com.ua