Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Як правильно доглядати за комп'ютерним столом

Як правильно доглядати за комп'ютерним столом

Насправді немає ніяких особливих вимог щодо того, як правильно доглядати за комп'ютерним столом. Як правило, догляд полягає у вологому прибиранні і видаленні пилу. На певні нюанси впливає матеріал, з якого зроблений стіл для комп'ютера. В основному це відноситься до чистячих засобів і пристосуванням.

Самого делікатного догляду вимагають столи з натурального дерева. Протирати такі комп'ютерні столи краще замшею, але можна і вологою ганчіркою. Щоб після вологого прибирання не залишалося розводів і слідів, стіл потрібно протерти м'якою сухою тканиною.

Комп'ютерні столи з ламінованого матеріалу менш вибагливі. Видаливши пил з поверхні столу, можна вважати свій обов'язок виконаним. При наявності на ній плям, прибрати їх можна за допомогою спеціальних засобів, які містять віск.

Догляд за комп'ютерними столами, конструкція яких зроблена зі скла, полягає в тому, щоб поверхню стола протирати вологою ганчіркою і спеціальними засобами для скла.

Металеві комп'ютерні столи теж не доставлять ніяких незручностей. До чистячих засобів пред'являється тільки одна вимога, вони не повинні сприяти утворенню іржі. Для додання комп'ютерному столу блиску, його поверхню можна відполірувати сухою ганчіркою або спеціальним засобом.

Іноді стіл для комп'ютера може бути прикрашений дзеркальними деталями. Мити ці деталі рядовими засобами не рекомендується, щоб уникнути розлучень і помутнінь. Найкращим варіантом будуть спеціальні засоби для поверхонь з дзеркал.

Виконуючи ці нескладні поради, можна значно продовжити термін експлуатації свого комп'ютерного столу, а також забезпечити йому прекрасний зовнішній вигляд, ніби його тільки недавно привезли з магазину.

Дата: 04.05.2015