Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Меблi для кiмнати пiдлiтка

Меблi для кiмнати пiдлiтка

Ситуація з вибором меблів останнім часом помітно покращилася. На заміну старому секретеру і бабусиному комоду прийшли багатофункціональні, практичні, а найголовніше - різноманітні меблі. Під останнім мається на увазі величезний спектр дизайнерських рішень, починаючи від класичних, або точніше сказати більш стриманих варіантів, і закінчуючи межею Вашої фантазії.

Термін "підліткові меблі" об'єднує в собі багато чого: місце для відпочинку, робоче місце і деякий ігровий простір. При цьому і вимог до неї багато. Так, наприклад, спальне місце не повинно бути занадто твердим або м'яким, а робоче місце має бути багатофункціональним - оскільки дітлахи змушують нас впихнути в одну кімнату всю існуючу комп'ютерну техніку.

Інша, головне завдання - стиль. Перш за все, в кімнаті повинно приємно знаходиться дитині - це його оплот і фортеця. Добре продуманий варіант для підлітка включає в себе значну вільний простір, де зможуть відпочивати і він, і його друзі.

Колір меблів при виборі радує Вас всіма кольорами веселки. Тут можна дозволити собі помріяти. Такого роду меблі дозволяє використовувати неординарні колірні рішення, наповнені контрастами і феєрверками відтінків.

Не забудемо про якість матеріалів, з яких складається меблі. Головний принцип тут - все, що може бути забруднена чаєм, соком, фломастером, фарбами тощо., Має легко витиратися і митися.

Купуючи меблі своїй дитині, не забудьте про вік. Адже гарнітур - НЕ кросівки на один сезон. Добре підібраний комплект прослужить Вам протягом як мінімум 5 років. Сьогодні Вашій дитині - 15, а через два роки це майже доросла людина. Тому, засновувати свій вибір треба на те, як довго вибраний Вами шафа залишиться актуальним, колірна палітра не набридне, а положення предметів не викличе туги.

Також деякі предмети в кімнаті з часом можуть помінятися - розкладний диван замість ліжка, туалетний стіл замість величезного плюшевого ведмедя, можливо, знадобиться шафа побільше. Все це варто врахувати при покупці гарнітура або стінки.

Чи не навантажуйте кімнату дрібними деталями і масивними шафами. Все має гармоніювати один з одним не тільки за кольором, але і за розміром.

Каменем спотикання для батьків залишається також питання про гармонію обраної кімнати в загальному стилі будинку, квартири. Нерідко саме це стає причиною суперечок і розбіжностей, оскільки запропонована сьогодні меблі рясніє розмаїттям варіантів за стилем і якістю.

Дата: 04.05.2015