Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Професійний догляд за шкірою рук

Не всім відомо, що на кистях рук дуже мало жирового шару, менше, ніж в області обличчя, а що стосується сальних залоз, то їх практично немає. Ні для кого не секрет, що шкіра рук це область, яка старіє швидше, ніж в інших областях, відбувається це дуже рано, а саме після менопаузи.

Зниження рівня естрогенів та зменшення кількості вироблюваного колагену і є причиною старіння. При цьому відбуваються зміни в епідермісі, дермі, м'язах, сухожиллях, кісткових структурах. Багато хто при цьому опускають руки, але не все так безнадійно, як здається.

Є дуже широкий спектр методик і косметологічного обладнання, за допомогою яких можна підтримати хороший стан шкіри рук. Для попередження ознак старіння можна використовувати фракційний фототермоліз, хімічні пілінги, фотоомолоджування, контурну пластику. Для механічної підтримки можна застосовувати моделювання власним жиром (ліпофіллінг), ін'єкції аутоплазмой крові, тобто плазмоліфтінг, поповнення популяції клітин фібробластів в тканинах, така процедура має назву SPRS-терапія.Все методики можна використовувати як окремо, так і в комплексі.

Спробуйте використовувати лазерне омолодження з хімічним пілінгом і біоревіталізація, а також мезотерапіей.Что стосується фракційного фототермоліза, при якому відбувається мікропошкодження шкіри за допомогою лазерного випромінювання для того, щоб стимулювати регенеративний потенціал шкіри. Його можна поєднувати зі спеціальними косметичними засобами та косметологічним обладнанням. Таку терапію проводять для усунення возратсних проявів на початкових ступенях, наприклад, підвищення тургору, усунення нерівностей текстури, лікування пігментації, мелазми і лентіто. Якщо фахівець буде необережний при проведенні цієї процедури, можуть з'явитися прояснені ділянки шкіри.

Далі слід IPL-терапія або фотоомолоджування, це тепловий вплив хвилями інтенсивного імпульсного світла на певну біологічну мішень або хромофор, тобто гемоглобін, дезоксігемоглобін, воду, або меланін, що дозволить досягти гарного результату. Можна прибрати пігментні плями за рахунок усунення скупчення меланіну в тканинах. За допомогою такої терапії також можна лікувати уражені інсоляцією ділянки шкіри.

Через це захворювання руки здаються пристарілими, при це сильно порушений тон, є судинні новоутворення і зони огрублення. При першій процедурі відбуватиметься усунення пігментації, а при другій - омолодження шкіри.

А ось хімічні пілінги призначені для різних частин тіла, є навіть особливі пілінги саме для кистей рук. Проводяться такі пілінги для того, щоб зробити шкіру світліше, усунути ознаки старіння. Після декількох процедур пілінгу шкіра стане більш зволоженою, а микрорельеф вирівняється. Якщо у Вас на шкірі є ознаки старіння і пігментні плями, використовуйте пілінги з саліцилової, молочної та койевой кислотами разом. Кислотні пілінги повинен проводити лікар, які має досвід роботи з хімічними пілінг.

Якщо Ви зважилися на контурну пластику філлерамі на основі гіалуронової кислоти йди гідроксиапатиту кальцію або власними жировими складками, значить у Вас втрачена щільність тканин.

P.S. Якщо хочете схуднути, використовуйте Таблицю Калорійності. З допомогою цієї таблиці, я схуднула на 7 кілограм.

Дата: 02.05.2015