Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Як оформити дитячу кімнату для хлопчика

Дитяча кімната - це цілий світ для дитини. Тут він за допомогою ігор, іграшок, книг, меблів починає осягати життя, формує відношення до себе і іншим людям.

Дитячі меблі для хлопчика повинні бути в першу чергу функціональної, зручною, суворої, акуратною. Оформлення кімнати хлопчика - це процес, який вимагає особливої уваги, оскільки, створюючи інтер'єр, ви починаєте прищеплювати дитині смак. Ліжко, шафа, стіл і предмети інтер'єру - це те, що він буде бачити щодня. Не варто забувати про те, що дитині необхідний простір для фантазії і проведення різних хлоп'ячих ігор, також кімната хлопчика буде місцем його зустрічей з друзями.

Пропонуємо кілька корисних порад у виборі дитячих меблів для хлопчика.

Почнемо з підлоги. Місце, де ваша дитина зміг би грати, можна покрити корковим покриттям. Коркове покриття завжди тепле, зручно в догляді і найменш травматично. Поруч з місцем для ігор необхідно розташувати стійки і ящики з іграшками, так щоб дитина мала вільний доступ до них.

У кімнаті має бути присутнім хоча б невеликий книжкова шафа або полиці. Наявність яскравих і цікавих книг допоможуть вашій дитині розвинути любов до читання. Різні комоди, навісні полиці, скрині допоможуть хлопчикові зручно розташувати всі речі і предмети для занять.

Якщо приміщення дитячої кімнати дозволяє, можна влаштувати спортивний куточок, де хлопчик буде активно займатися спортом і грати в рухливі ігри з друзями.

При виборі дитячих меблів для хлопчика необхідно враховувати його вік. Не поспішайте купувати меблі «на виріст». Стіл і стілець повинні відповідати зросту дитини. Це допоможе зберегти його поставу.

Об'ємний шафа для одягу, окремо шафа для книг і всякої всячини. Це стандартний набір дитячих меблів для хлопчика. Ви можете додавати щось за бажанням. Часто хлопці хочуть своєрідних спортивних доповнень, м'якого диванчика чи цікавого комода.

Дитячі меблі для хлопчиків і дівчаток різниться між собою. Для дівчаток все на перший погляд таке кольорове, яскраве, цікаве. Але це тільки на перший погляд ...

Насправді, для хлопчиків є також безліч цікавих варіантів. Дитяча кімната може перетворитися на розкішний корабель, автогараж, кімнату гонщика, острів піратів, цілісний спорткомплекс і у все, що ваш син тільки може побажати.

Сьогодні популярні ліжка для хлопчиків у вигляді гоночних машин зі знімними колесами, які можна використовувати як пуфики для сидіння. Ліжка-машини можуть мати додаткові опції у вигляді підсвічування.

Також завжди актуальна морська тематика при оформленні кімнати для хлопчика.

Завданням усіх батьків є прислухатися до бажань, інтересам і вподобанням дитини. Адже його кімната - його фортеця, в якій хлопчик проводить більшу частину свого часу.

Дитяча кімната, а відповідно і весь комплекс меблів повинен об'єднувати різні частини кімнати: ігрову, спальну, робочу зони ... Меблів повинно бути не багато, але й не мало. Вільний простір в кімнаті має бути обов'язково.

Вибір дитячих меблів зараз величезний, ви з легкістю зможете купити гарну дитячу меблі для хлопчиків. Ваша дитина буде добре проводити свій час, а ви будете задоволені покупкою. Адже наші діти - наше багатство!

Дата: 28.04.2015