Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Дитячі ліжка з дерева

Дитячі ліжка з дерева

Всім відомо, що самий кращий матеріал, з якого виготовляються дитячі меблі - це натуральне дерево. Особливо це важливо, коли йдеться про такі важливі виробах, як дитячі ліжечка. Дерев'яні ліжка для дітей мають свою тривалу історію. Сьогодні на ринку можна знайти безліч виробів з надсучасних матеріалів, але вони ніколи не створять реальної конкуренції натуральній деревині.

Текстура, запах, оригінальність натуральної деревини залишаються неперевершеними. А що стосується дитячих меблів, то на перший план тут виходить екологічна чистота матеріалу. Купуючи дитяче ліжко з ДСП, батьки ризикують зашкодити здоров'ю малюка, адже цей матеріал відомий тим, що виділяє в навколишнє середовище токсичні речовини.

Деревина ж кондиціонує, очищає повітря навколо себе. З неї легко можна зробити виріб будь-якої форми, і дизайнерські рішення тут можуть бути самими різними. У кімнаті, в якій стоять дерев'яні меблі, дитині буде максимально комфортно. Втім, і дорослі заслуговують комфортного відпочинку, тому і для себе їм бажано підбирати ліжко з дерева. Сон - не те, на чому слід економити, адже всі ми саме з нього черпаємо своє здоров'я і сили для активного життя. Небажано в якості ліжка використовувати розкладний диван, оскільки перепади висот у ньому можуть негативно позначитися на якості сну.

Для дитини потрібно вибирати ліжко з дуба, бука або сосни. Не купуйте ліжечко з суцільним дном - це утруднить провітрювання дитячої ліжку. Днище має бути виконане з окремих ребер, а висота його повинна регулюватися в декількох положеннях (найвище - для новонародженого, більш низькі - для підрослого, активного малюка). Будь-які матеріали обробки і фарбування ліжка повинні бути безпечними, екологічно чистими. За наявності двох дітей у сім'ї та невеликому просторі дитячої кімнати краще вибрати ліжко з двох ярусів.

Дуже важливо правильно вибрати матрац для дитини. Найдорожчі ортопедичні матраци забезпечать малюкові гарну поставу і найміцніший сон. Такий матрац може коштувати половину вартості самого ліжка. Матрац, як і всі постільні приналежності дитини, повинні бути виготовлені тільки з натуральних матеріалів, таким же має бути і наповнювач.

Ще один важливий момент - відстань між ребрами спинки і боковини ліжка не повинно перевищувати 8 см, інакше дитина може просунути голову між ними. Поверхня деревини повинна бути добре відшліфована, абсолютно гладка на дотик.

Дата: 28.04.2015