Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Переваги і недоліки надувних меблів

При організації житлового простору величезне значення має вибір меблів. Адже її призначення не тільки в тому, щоб бути прикрасою інтер'єру, але і в тому, щоб виконувати ту чи іншу функцію, служити певним цілям. І якщо ви вирішили купити тумбу під телевізор, то тумба ця, дійсно, вам потрібна. Значить, з'явилася в ній необхідність.

Не дарма споживач, в першу чергу, звертає увагу саме на функціональні особливості меблів, на її практичність і зручність. З цих причин не викликає здивування той факт, що сьогодні величезною популярністю користується надувні меблі.

Причому сьогодні надути можна не тільки матрац, що перетворюється на зручне спальне місце, але навіть диван або крісло. Цікаво, що такі предмети інтер'єру ще й виглядають гідно. Як правило, вони ні в чому не поступаються меблів в її традиційному втіленні.

Наприклад, у диванів також є чохли, виконані з предпочитаемого домовласником матеріалу. Їх можна при бажанні зняти і випрати.

Єдина відмінність надувного дивану в тому, що його наповнювачем є повітря. До речі, він дозволяє власникові такого дивана регулювати жорсткість конструкції, пристосовувати її під свої уявлення про зручність.

Якщо ви вирішите придбати надувний диван, то не варто турбуватися про те, що його доведеться щодня підкачувати. Якщо виріб зроблений з дотриманням всіх технологічних норм, то здійснювати процедуру підкачки вам доведеться не частіше ніж раз на три роки. При цьому в якості насоса можна використовувати навіть звичайний фен.

Крім того, надувні меблі - це відмінний спосіб заощадити фінанси. Адже коштує вона не дорого. Та й в плані простоти транспортування - немає їй рівних. З цих причин надувні меблі так любима тими, хто не має власного житла і змушений «поневірятися» по знімних квартирах. Надувну меблі не доведеться розбирати, щоб перевезти на нове місце проживання.

Мабуть, єдиною ложкою дьогтю тут може вважатися те, що температура повітря в надувних меблів дорівнює тій температурі, яка панує навколо.

Іншими словами - якщо у вас вдома спостерігаються деякі проблеми з системою опалення, то слід добре подумати, перш ніж купувати надувну меблі. Цілком імовірно, що користуватися нею в холодну пору року буде некомфортно.

До всього іншого, надувні меблі трошки боїться зовнішніх впливів. При неакуратному зверненні ваш диван може «прикрасити» діра. Отже, повітря почне залишати своє «притулок», а меблі - втрачати свою форму. Правда, такі діри легко заклеюються. Але все ж.

Дата: 28.04.2015

Дополнительная информация по ссылке: http://goodwin.com.ua