Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Правильні дитячі меблі

Переваги вірно підібраних меблів для дітей не втомлюються перераховувати лікарі-педіатри. Правильна постава не просто гарно виглядає, вона безпосередньо впливає на здатність дитини зосередитися і сприяє здоров'ю, правильному розвитку. Письмовий стіл або стілець, підібраний не за ростом змушує малюка сутулитися або витягатися в струнку, через це підвищується стомлюваність і розсіюється увага. Батьки дітей, які погано вчаться в школі, можуть навіть не підозрювати про те, що невірно підібрані меблі можуть бути причиною таких скромних успіхів.

Сучасні столи-трансформери і регульовані стільці дозволяють легко підігнати розмір робочого куточка під зростання і комплекцію дитини. Якщо раніше просто не було вибору, і письмовий стіл в дитячу доводилося купувати «на виріст», то тепер меблі цілком здатні рости разом з вашою дитиною.

Трансформований письмовий стіл варто підбирати з урахуванням можливості його подальшого апгрейда, для цього виробники випускають різноманітні модулі, здатні підвищити функціональність цих меблів. Наприклад, приставні елементи, що розширюють робочу поверхню, додаткові тумби з висуваються ящиками. При цьому внутрішні ящики обов'язково забезпечуються обмежувачами і автоматичними доводчиками, тобто, заздалегідь виключається ймовірність, що дитина з необережності витягне ящик повністю і упустить собі на ноги. Є прекрасна можливість змінювати висоту столу і кут нахилу робочої поверхні, це сприяє формуванню правильної постави.

Сучасні дитячі стільці можна порівняти за якістю з високоякісної офісними меблями. Регулюється не тільки висота сидіння, але і висота і нахил спинки стільця, а м'які амортизатори дозволяють дитині відчути себе комфортно. При цьому в експлуатації такі меблі набагато простіше будь-якої побутової техніки, якщо взяти для прикладу тріммер електричний, забезпечений інтуїтивно зрозумілим управлінням, то для регулювання меблів не доведеться докладати взагалі ніяких вагомих зусиль.

Комплект з письмового столу і стільця можна купувати для дитини дошкільника, адже малювати або ліпити з пластиліну набагато зручніше в комфортно обладнаному куточку. При цьому дитина звикає до того, що його робочий стіл повністю відповідає потребами і поставленим завданням. З часом потрібно буде змінити висоту столу і стільця, візьміть в звичку раз на півроку перевіряти, чи не пора меблів трохи підрости слідом за дитиною.

 

Читайте также : Фотошоп онлайн на русском.

Дата: 29.01.2015

Дополнительная информация по ссылке: http://goodwin.com.ua