Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Комп'ютерний стiл для школяра

При всьому тому, що інформатика в початкових класах принесе дітям більше шкоди, ніж користі, в школах все ж стежать за тим, скільки часу кожна дитина проводить за екраном комп'ютера. Інша річ - вдома.

Домашній персональний комп'ютер вже перестав бути дивиною. Набувають його дорослі для себе, але, вважаючи, як і міністерські діячі, що чим раніше дитина почне прилучатися до сучасних технологій, тим краще, радісно саджають до екрану навіть дошколят. Зрозуміло, перш за все, за ігри.

Залишимо осторонь "гонялки" і "стрілялки" - зараз випускається безліч начебто "безпечних", дійсно навчальних комп'ютерних ігор. Але дослідження психофизиологов показали: навіть саме очікування гри (скажімо, поки йде завантаження програми) викликає в дитячому організмі різке зростання адреналіну. Тобто дитина приходить в збудження. З початком же гри нервову напругу посилюється, тому що ігрові дії вимагають від дитини швидкої відповідної реакції. По суті, працюючи (граючи) за комп'ютером, дитина опиняється в стані емоційного стресу. Але навіть короткочасна концентрація нервових процесів веде до явного стомлення. Згідно з дослідженнями, занепокоєння, неуважність, фізична втома починають проявлятися у дитини вже на 14-й хвилині "спілкування" з комп'ютером. А після 20-ї можуть виникати запаморочення, відчуття нудоти. Більш того, перенапруження нервової системи ще довго дає про себе знати. Навіть 20-хвилинна вечірня гра заважає дитині заснути, робить сон неспокійним, тривожним. Поганий стан може зберегтися і на наступний день.

Ще кілька слів про зір

Діти короткозорих батьків починають відчувати стомлення вже на 10-й хвилині, тобто їм можна перебувати біля комп'ютера не більше 10 хвилин. В середньому ж без шкоди для здоров'я дитина старшого дошкільного віку та молодшого шкільного віку може проводити за комп'ютером всього 15 хвилин. Причому не щодня, а всього лише три рази на тиждень через день. Такі рекомендації вчених. Крім того, комп'ютерний стіл, на якому розташовується комп'ютер, і за яким "працює" грає дитина, повинен відповідати необхідним вимогам і бути зручним для роботи. Підприємства, що виробляють комп'ютерні столи, пристосовують звичайні столи під "комп'ютерні". За такими столами працювати не зручно і просто небезпечно для здоров'я, і займають вони багато місця.

Кутовий - комп'ютерний столик для дому та офісу

Назва говорить сама за себе - дизайн цього столу розроблений спеціально для використання в домашніх умовах, де, часто, немає зайвого вільного місця. Поділ на два незалежних предмета (безпосередньо стіл і стійку для монітора і системного блоку) дає можливість вибору будь-якого зручного відстані до екрану монітора, найрізноманітніших компоновок цих двох елементів в квартирі (в лінію, під кутом, уздовж стіни і т.д.). Незважаючи на незвичний дизайн, стіл і стійка мають дуже хорошу стійкість і великий запас міцності. При невеликих розмірах столу, Ви маєте можливість використання його і в якості робочого місця: працювати з книгами і записами. Це може стати в нагоді Вам і як робоче місце для дитини.

Дата: 06.11.2014