Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Склянi комп'ютернi столи - все прозоро!

Не всі ми, на жаль, володіємо можливостями для покупки просторого житла. Іноді на дуже обмеженій площі потрібно розмістити кілька зон: вітальню, спальну, робочу. Використання так званої «типовий» меблів в цьому випадку призводить до захаращення простору. Але ж хочеться естетики, затишку, нарешті, більше повітря в житловому приміщенні, де проводиш багато часу. Створити гармонійний і функціональний інтер'єр можна правильним підбором предметів обстановки. І оскільки комп'ютер або ноутбук є практично неодмінним атрибутом квартири сучасної людини, потрібно подбати про місце його розміщення.

Компанія Гудвін, що спеціалізується на продажу меблів, готова запропонувати жителям Києва та всієї України відмінну альтернативу стандартним рішенням цієї проблеми - скляні комп'ютерні столи. Легкі, витончені, надійні, вони мають масу переваг в порівнянні зі стереотипними нашому баченню виробами подібного призначення. В першу чергу потрібно відзначити їх дизайн і витонченість, яке вони надають кімнатам. Скляні столи вписуються практично в будь-який інтер'єр завдяки прозорості стільниці та АЖУР тонких срібних ніжок. Вони можуть задавати або підтримувати загальний стиль приміщення, не утворюючи затінених зон.
По-друге, скляні комп'ютерні столи досить практичні і не створюють труднощів у догляді. Стільниці із загартованого скла не покриються тріщинами, подряпинами і сколами, що не будуть вбирати розлиті рідини. Вони не викличуть алергії, не виділять шкідливі речовини в повітря, що дуже важливо для облаштування робочого місця поблизу зони відпочинку. Щоб зберегти поверхні стола в чистоті досить провести по ним серветкою з мікрофібри, а для суперблеска можна використовувати ті ж засоби, що і для дзеркал.

По-третє, ви будете здивовані зручністю і безпекою представляються фірмою Гудвін моделей скляних комп'ютерних столів. Незважаючи на невеликі розміри, вони вирішені в кращих традиціях ергономіки і крім головної стільниці мають висувні поверхні для клавіатури і миші, полички для принтера, колонок, системного блоку. Закруглені кути і відсутність гострих кромок виключають травми; прогумовані наконечники на ніжках не дають столика ковзати по підлозі. Надійність і якість використовуваної фурнітури створюють передумови для довгого срокаслужби скляних столів.
Замовити вподобану модель столу можна через інтернет-сервіс компанії Гудвін. Доставка в межах Києва здійснюється кур'єром, по країні - транспортними компаніями-партнерами. Нехай покупка скляного комп'ютерного столу стане відправним пунктом у формуванні нового рівня комфорту та естетики вашої квартири.

Дата: 06.11.2014