Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Кожному комп'ютеру - iндивiдуальний стiл

Кожному комп'ютеру - індивідуальний стіл

Для роботи на комп'ютері звичайна офісна меблі не підходить з багатьох причин, в той час як спеціалізований комп'ютерний стіл призначений саме для того, щоб максимально оптимізувати робочий простір, забезпечити високу ергономіку і зручність людині, яка сидить за цим столом. Такі столи також володіють підвищеною міцністю, вони компактні і мобільні.

Стіл, підібраний під комп'ютер, по-перше, прикрасить кабінет - як і будь-яка сучасна меблі, дизайн комп'ютерних столів може бути підібраний до будь-якого стилю інтер'єру. По-друге, і це, напевно, найголовніше, ергономіка такого столу допоможе уникнути проблем через неправильну постави, дозволить довше працювати, не втомлюючись і не відчуваючи дискомфорту, які дуже швидко виникають за звичайним столом. По-третє, на комп'ютерному столі більш ефективно розміщується все офісне обладнання.

Для дому та для офісу

Комп'ютерні столи - один з видів робочих столів, які можуть розміщуватися як в офісі, так і вдома. Якщо в офісі просторо, стіл для комп'ютера зазвичай стає частиною комбінованого робочого столу, який може складатися з декількох елементів або представляє єдине ціле. В цьому випадку проблема розміщення робочих приладдя не варто. Однак якщо місця не вистачає, компактність і місткість спеціалізованого комп'ютерного столу виходять на перший план.

Основний принцип організації робочого місця за комп'ютерним столом складається в економії площі за рахунок розміщенні необхідного приладдя і оргтехніки на різних рівнях. Такий стіл відрізняється від звичайних меблів спеціальною поверхнею для клавіатури і миші, яка являє собою полку на кілька сантиметрів нижче стільниці, яка при необхідності висувається з стола. Таке розташування робочої поверхні для клавіатури дозволяє заощадити місце на стільниці і прийняти правильне положення, сидячи під час роботи. Ще одна характерна деталь комп'ютерного стола - розташування системного блоку в спеціальному відсіку під столом або, рідше, на столі. На комп'ютерному столі про передбачені також відділення для принтера, сканера, компакт-дисків, полички для книг, документів і паперів, продумано розташування проводів всіх частин комп'ютера.

Закон економії місця

Сучасний стіл для комп'ютера займає мінімум простору, завдяки чому для нього можна вибрати будь-яке місце в приміщенні: уздовж стіни або в кутку, було б комфортно працювати.

Моделі даної серії це універсальні комп'ютерні столи, поєднують в собі елегантність і функціональність. Столи обладнані нижньою полицею для розміщення системного блоку, полицею для монітора, висувною полицею для розміщення клавіатури, а також верхньою полицею для розміщення принтера та іншого периферійного обладнання.

Ще одна тенденція останнього часу - відмова від гострих кутів - одержала широке поширення у виробництві комп'ютерних столів. Кути придбали обтічну форму і напівкруглі вирізи, що дозволяє уникнути травми і відчувати себе вільним у рухах.

Стиль і матеріали

У виробництві комп'ютерних столів використовуються практично всі матеріали: дерево, деревні плити, скло, метал і пластик. З особливим чином обробленої деревини виготовляють найбільш дорогі моделі столів для керівників. Найпоширеніший матеріал для стільниць і полиць - ДСП, МДФ і інші види деревних плит.

Зазвичай вони мають покриття з полімерів, ламінату або меламіну, які надають основі водовідштовхувальні властивості і підвищують її практичність. Вибір потрібно робити з урахуванням умов, в яких буде експлуатуватися меблі - стандартних та особливих. В наших магазинах також представлені столи, полиці і стільниці яких виготовлені з МДФ, підстава - з металу і пластика.

Ці стильні, зручні, ергономічні моделі комп'ютерних столів в стилі Привіт-Tech незамінні в офісних приміщеннях, а також перетворять куточок квартири в міні-офіс. Моделі обладнані висувною полицею для клавіатури, полицею для периферійного обладнання, а також оригінальною поличкою для розміщення монітора, яка дозволить заощадити робоче місце на столі.

Якщо ви віддаєте перевагу синтетичні матеріали, то в деяких серіях представлені також столи, полиці і стільниці яких виготовлені з прозорого пластика. Підстава столів виконано з металу і пластика. Стильні, сучасні моделі комп'ютерних столів обладнані висувною полицею для клавіатури, полицею для периферійного обладнання, а також оригінальною поличкою для розміщення монітора, яка дозволить заощадити робоче місце на столі.

Дата: 06.11.2014