Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Еволюція інтерфейсу людина - комп'ютер

Дослідження людського тіла привели вчених до того, щоб рекомендувати і тривалість часу, протягом якого певні положення можуть зберігатися без втоми, ведучою до травм, і кількість часу, необхідне для відновлення після зухвалої напруга діяльності. Ці рекомендації зумовлені низкою факторів, включаючи стать, вік, домінуючу сторону тіла (ліву чи праву) і кількість сили, що вимагається для переміщення устаткування, пов'язаного з діяльністю. Ці дані орієнтують виробників при проектуванні виробів, які зручні для нас.

Перші пристрої з ЕПТ-дисплеями або видеотерминалами, що з'явилися в кінці 60-х років XX століття, хоча і представляли собою вражаюче нову технологію, були дуже погані з ергономічної точки зору. Вони були просто вбудовані в блокові ящики з приєднаною клавіатурою. Деякий прогрес був досягнутий в другому поколінні, коли клавіатура була відокремлена від дисплейного терміналу. На початку 80-х років XX століття кілька підприємливих молодих компаній18 побачили необхідність в поліпшенні взаємодії людини з цими пристроями і почали розробляти і пропонувати похило-поворотні підставки та кріплення.

Ці пристрої давали безліч ергономічних переваг, включаючи підняття монітора на 75-100 мм (7 - 10 см) над поверхнею столу для забезпечення кращого огляду для більшості людей; вони також забезпечували функції нахилу і повороту монітора.

Протягом п'яти років, або безпосередньо до 1988 року збільшуватиметься технологія поширилася по всьому світу. До того часу буквально всі вироблені ЕПТ-монітори в стандартному вигляді надходили із заводу з нині знайомої приналежністю - пластмасовою чашею для нахилу і повороту.

На жаль, прогрес в ергономіці комп'ютерних моніторів не було проявлявся протягом наступних 15 років. Це було в той період, коли робота на комп'ютері мала сумнівну честь бути самим напруженим заняттям в американській промисловості, згідно з даними Управління з питань охорони здоров'я і техніки безпеки на виробництві Уряду США.

Крім того, в цей період наука ергономіка отримала набагато більш широке визнання і застосування на практиці, оскільки люди почали визнавати зростання проблем зі здоров'ям, пов'язаних з роботою на цих комп'ютерах. Організації з стандартам в різних країнах також стали брати участь в тому, щоб поліпшити важке становище операторів комп'ютерів шляхом узгодження даних, таких як в Таблиці 3.

Стіл для ноутбука - запорука комфорту

Поява регульованого настільного кріплення для плоского монітора являє собою найбільшу вдосконалення інтерфейсу «людина - комп'ютер» з моменту появи технології відеозображення більш сорока років тому. Вперше користувачі комп'ютерів отримали можливість підлаштовувати дисплей свого комп'ютера для оптимального огляду.

Регульовані опорні поверхні для лептопів, екранів і пристроїв введення, як правило, вимагають, щоб користувач працював засобами управління, фіксував / звільняв опору в заданому положенні або позиціонував пристрій. Зусилля, необхідне для управління цими пристроями, може стати суттєвою перешкодою для літніх людей або працівників, які мають інвалідність.

На малюнку 6, зображено правильне з ергономічної точки зору портативне комп'ютерне кріплення, розроблене для забезпечення нахилу, повороту і обертання екрану із зусиллям не більше 2,32 кг - кількості, яке може бути з зручністю докладено лівою рукою середньої п'ятдесятирічної жінки і, рівною мірою , кількості, відповідного Закону про американців, що мають інвалідність.

Стіл для ноутбука - запорука комфорту

Дата: 14.10.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://goodwin.com.ua