Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Стіл для ноутбука на всі випадки життя

Комп'ютер настільки міцно увійшов у наше життя, став настільки важливий для нас, що ми прагнемо носити його з собою всюди. З цією метою і були створені ноутбуки. Вони, звичайно ж, змінили наше уявлення про використання комп'ютера, про комфорт. Адже його можна використовувати буквально скрізь: сидячи на дивані, лежачи в ліжку, навіть в машині у вас під рукою ваш вірний помічник.

Стіл для ноутбука на всі випадки життя. Саме в цій фразі полягає весь сенс цієї деталі інтер'єру.

Стіл для ноутбука - запорука комфорту

Стіл для ноутбука Звичайно, портітівний комп'ютер можна поставити на коліна або на диван поруч із собою. Але це пов'язане з рядом проблем: м'які матеріали блокують доступ до системи охолодження комп'ютера, і він починає перегріватися. До того ж, в такому положенні ноутбук втрачає стійкість, що також впливає на зручність роботи з ним.

Ось тут і приходить на допомогу стіл для ноутбука. У всіх перерахованих вище ситуаціях він стає просто незамінним помічником. Він забезпечує рівну тверду поверхню під ноутбуком, вільний доступ повітря до системи охолодження, максимально зручну позу для роботи і так далі.

Цікаво, що така підставка під ноутбук може стати в пригоді і в іншій справі. Вона може грати роль столика для сніданку. Це особливо актуально в період хвороби когось із близьких. Та й просто для подачі сніданку в ліжко він дуже зручний.

Який він, стіл для ноутбука?

Стол для ноутбука – залог комфорта З одного боку, стіл для ноутбука - річ проста: стільниця і невеликі ніжки, для установки підставки над колінами. І такі столи завжди є у продажу. Але будь-яка річ, створена для забезпечення комфорту, може бути трохи більш зручною, ніж є зараз. Тому весь час з'являються більш складні моделі.

Стіл для ноутбука сьогодні - річ високотехнологічна. Він може мати величезну кількість функцій. Так, випускають столики з полем для мишки, підставкою під кружку, або пазами для різних дрібниць. Стіл може мати власний світильник на гнучкому трісці для роботи в темний час доби. Особливо просунуті моделі мають вбудовані кулери для додаткового охолодження комп'ютера.

Окремо стоять складні столи. По-перше, в складеному стані вони практично не займають місця, по-друге, вони можуть мати кілька настановних позицій. Зокрема, вони можуть встановлюватися і на підлогу для традиційної роботи. Крім того, часто такі столи мають регульовану по висоті і рівню нахилу стільницю.

Дата: 13.10.2014