Производитель

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Реклама

Партнеры

Як працювати в ліжку з ноутбуком

Уїнстон Черчилль робив так. Так само робив Генрі Матіас, Марк Твен і Скотт Фіцджеральд, коли писав «Останній Магнат». Філософ Рене Декарт робив також - але тільки до полудня. Всі ці продуктивні люди працювали в ліжку.

Якщо Ви берете з собою в ліжко ноутбук, папір для письма або пов'язане з роботою читання, тоді для вас деякі способи працювати в ліжку так само продуктивно і зручно, ніби Ви сидите за своїм столом, можливо навіть краще.

Подушки для зручності становища.

Олександра Стюард, автор останній роботи «Вибору Щастя», написала декілька з її 22 книг в ліжку, і з дев'ятьма подушками.

Робота в ліжку вимагає більшої підтримки Вашої спині і шиї, ніж під час сну, тому краще не використовувати Вашу подушку для сну. Ось де багато ергономічних подушок можуть окупитися з лишком. Оскільки Ви сидите на м'якій поверхні - Вашого ліжка - Ви потребуєте додаткової поперекової підтримки, подушка у вигляді клина поміщається позаду Вашої попереку.

Ідеально, подушка повинна бути достатньо високою, щоб підтримувати спинний хребет від попереку до Ваших плечей. Мета полягає в тому, щоб сидіти досить прямо, ніби Ви сидите на стільці. Це - найкорисніша річ, яку Ви можете зробити для Вашої спини.

Світло для того, щоб працювати, а не тільки читати.

Ваше освітлення має бути таким же яскравим, ніби Ви були за своїм столом або в читальному кріслі. Задача ось у чому - світло не повинно кинути тінь на Ваш робочий матеріал і не бути занадто яскравим. Найімовірніше може знадобитися ще одне джерело світла для розсіяного освітлення. Навколишній світ також важливий.

Підніміть своє робоче місце.

Столи приставні, підноси, столи або подушки для Вашого ноутбука - корисні заступники робочого стола. Вони піднімуть Вашу робочу поверхню, яка допоможе Вам підтримувати зручне положення тривалий час. До того ж захистять вас від теплового та електромагнітного впливу від працюючого ноута.

Перехід від роботи до сну.

Деякі експерти переконуватимуть Вас не працювати в ліжку вночі, особливо якщо Ви страждаєте безсонням. Але якщо це - звичка, і Ви не бажаєте її ламати, спробуйте вставити деяке проміжне час, щоб допомогти Вам перехід між роботою і сном. Для багатьох з нас це приймає форму читання, прогулянки, можна подивитися телевізор (тільки не дивіться страшних фільмів).

Знайдіть своє найкращий час.

Звичайно, робота в ліжку не повинна бути тільки нічний діяльністю. Як Декарт, Олександра Стюарт працювала в ліжку вранці. Це дозволяло їй використовувати цілу ліжко, щоб розкладати папери - як на величезній площині столу. Чи не походіть на Декарта, який не піднімався раніше полудня. Вставайте з ліжка кожне півгодини або 45 хвилин і простягніть свої ноги. Це поліпшить кровопостачання - і часто, додає творчих сил.

"І так до ліжка," написав Семюель Піпс у своєму щоденнику.

І так працювати!

 

Партнеры:
Всё про изготовление газобетона вы можете узнать здесь www.italian-mirrors.com.

Дата: 13.10.2014